Поліклініка порту

polillinikaЗ 1 січня 2015 року медичний підрозділ Бердянського морського торговельного порту має відповідну ліцензію, акредитацію і повертається до роботи в якості повноцінної поліклініки.

Для працівників ДП «БМТП», це означає, що тепер контроль за станом їх здоров’я покращиться, тому, що профогляди і диспансеризацію вони будуть проходити практично за місцем роботи. Також поліклініка відновлює видачу лікарняних листів для працівників порту. Таким чином, зменшаться черги в міській поліклініці, амбулаторіях.

Головний лікар поліклініки порту Василь Каштан впевнений, що це дасть позитивні результати:

Kashtan1- Майже півтора року ми працювали в режимі амбулаторії, багато лікарів працювали на 0,25 або півставки. Це не дозволяло повною мірою контролювати стан здоров’я майже 1200 працівників порту. А у нас в зв’язку з умовами праці майже 70% людей потребують диспансерного спостереження. Як результат – в році, що минає, в порівнянні з 2013 рокомзбільшилася смертність серед працівників порту.

 

Завдяки позиції в.о. начальника порту Миколи Івановича Ільїна, який прислухався до наших доводів і зумів запобігти подальшому знищення нашої установи, ми відновлюємо її роботу. У шат додано лор-лікаря і окуліста, медсестер, збільшили ставки лікарям, що працювали раніше. У штаті поліклініки тепер 20 фахівців: терапевт, хірург-травматолог, невропатолог, стоматолог, гінеколог, рентгенолог, профпатолог, лор, окуліст, дерматолог, лаборанти, медсестри.

 

Тепер ми беремо під контроль диспансеризацію, контроль флюорограмм, проведення профоглядів, контроль за видачею лікарняних листів. Наявне обладнання дозволяє контролювати і відновлювати здоров’я портовиків після захворювань серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, різних травм.

Я впевнений, що незабаром портовики відчують зміни в кращу сторону.