Новини підприємства

IMG_0757-2 “БМТП” отримав відзнаку як краще підприємство для працевлаштування

В квітні відбувся конкурс на визначення кращого підприємства для працевлаштування в Бердянську. В категорії з чисельністю працюючих понад 1000 осіб за підсумками 2017-го року, кращим визнано Державне підприємство “Бердянський морський торговельний порт”.

Пропозиція щодо майна

Відповідно до Порядку списання об'єктів державної власності, з метою пошуку максимальної кількості покупців майна, що підлягає списанню, Державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт» повідомляє про можливість передачі в установленому порядку майна, яке обліковується на балансі порту, на баланс державних підприємств, або можливості його продажу (виявлення можливих покупців).

Меморандум Підписано меморандум про перевантаження обладнання майбутньої вітряної електростанцій ДТЕК

На виконання програми пошуку нових клієнтів, з метою найбільш ефективного використання потужностей підприємства, 16-го травня між ДП “БМТП” та ТОВ “Холлеман-Україна” підписано меморандум про співпрацю. Ним закріплено, що керівник державного стивідору Олександр Трощенков та генеральний директор фірми Михайло Плесовських досягли домовленості, щодо проекту перевантаження в Бердянському порту обладнання для 56 повітряних турбін.

Новини підприємства