Зерновий перевантажувальний комплекс

111111

На міжнародній арені Україна вважається країною з величезним аграрним потенціалом (держава входить в десятку експортерів зерна у світі з потенціалом експорту зерна більше 60 млн. тонн), у розпорядженні якої якісні землі, близькість водних ресурсів і працьовите населення. Але для успішного розвитку експортного потенціалу необхідний якісний розвиток сучасної портової інфраструктури, у тому числі і будівництво портових зернових терміналів. Планується побудувати сучасний, високотехнологічний перевантажувальний комплекс, який не має аналогів в регіоні, як за нормою одноразового зберігання, так і за запланованим річним вантажообігом.
Потужність терміналу складе 1 млн. тонн зерна на рік. В тому числі продовольчих - 600 тис. тонн на рік. Згідно з проектом, термінал включає в себе станцію розвантаження вагонів - хоперів потужністю - 200 тонн на годину і станцію розвантаження автомашин потужністю - 250 тонн.на год, з контролем температури, сушінням і зважуванням вантажу на всіх етапах.
Проектна потужність зернового терміналу, розрахована на 32 тис. тонн одноразового зберігання зерна, реалізований проект буде одним з найсучасніших на Азовському морі.