Складскі площі

3443535

 Для накопичення і зберігання вантажів використовується 110,8 тис.м2складської площі: відкритою – 97,7 тис.м2, закритою – 13,1 тис.м2.
Зберігання вантажу на складах порту здійснюється відповідно до договорами на перевалку з експедиторськими фірмами. Експедиторська фірма відповідно до умов договору направляє на адресу порту заявку на прийом і перевалку запланованих обсягів вантажу із зазначенням його марок, характеристик і умов зберігання.Працівники вантажного району і складського господарства порту готують складську площу для прийому зазначеного вантажу. Відкрита складська площа для прийому навалочних вантажів огороджується підпірними стінками і приймається представником експедиторської фірми зі складанням відповідного акта.

Криті склади для розміщення харчових або зернових вантажів оглядаються і приймаються відповідними контролюючими органами.

При надходженні транспортних засобів вантаж розміщується на підготовлені склади. Тальман складу заповнює схил або тальманської розписку про приймання вантажу із зазначенням місця складування. Якщо вантаж приймається з 100% переважуванням, в переважуванні вантажу бере участь представник експедиторської або незалежної сюрвеєрські фірми. За результатами переважування складається акт комісійного прийому вантажу.

Під час зберігання вантажу склади порту регулярно оглядаються для своєчасного визначення можливих порушень умов зберігання та стану вантажу. Перевіряється температура вантажу в штабелі (вугілля, висівки, шрот та ін.) Для недопущення перевищення допустимих температур вантажу.