Робітники порту провели мирну акцію протесту проти корупції у владі

IMG_20151225_120745

25 грудня трудовий колектив Бердянського морського торговового порту за підтримки профспілкового комітету підприємства вийшов на акцію протесту проти корупції у владі. Приводом до акції стали дії влади всіх рівнів із затягуванням призначення на посаду директора підприємства Миколи Ільїна.

Понад півроку – з 22 червня 2015 року, коли Ільїна було визнано переможцем конкурсу на посаду директора, що проводило Міністерство інфраструктури України, — його не призначають на посаду директора. Це відбувається за прямої участі екс-голови Запорізької ОДА, нині голови Запорізької обласної Ради Григорія Самардака, який безпідставно двічі відкликав своє погодження на таке призначення.

За цей час клієнти порту забули, що таке корупціїні «схеми», підприємство кілька разів перевищувало рекорди вантажопереробки, визнавалося кращим у галузі, є одним з небагатьох бюджетонаповнювачів у регіоні, найбільшим платником до бюджету міста Бердянськ, платником найбільшої заробітної плати в місті.

Портовики вважають такі дії представника влади корупційними, спрямованними на те, щоб повернути корупційні схеми, змінити керівника порту на підконтрольного «смотрящего» за фінансовими потоками, дії якого будуть спрямовані на банкрутство підприємства з метою його подальшої приватизації за безцінь.

Виступаючі на мітингу працівники та ветерани порту засудили такі дії, висловили повну підтримку Миколі Ільїну та заявили, що будуть відстоювати свої права всіма законими методами.

Трудовий колектив порту прийняв зверенення до керівництва країни, яким рішуче засуджує такі дії влади, вимагає підтвердити свої слова про боротьбу з корупцією, призначити Миколу Ільїна директором порту та дати можливість підприємству спокійно і плідно працювати. Звернення було прийнято одностайним голосуванням.

Звернення до Президента України