«Бердянський морський торговельний порт» другий рік поспіль стає лауреатом Національного морського рейтингу України

National-Sea-Rating-300x335

Щорічний Національний морський рейтинг України – найавторитетніша галузева премія в морегосподарському комплексі країни, заснована видавництвом «Порти України» в 2008 році. У нинішньому році в визначенні переможців взяли участь 78 галузевих експертів.

Другий рік поспіль серед лідерів галузі експерти назвали Державне підприємство «Бердянський морський торговельний порт». На цей раз порт названий в числі лідерів галузі відразу в трьох номінаціях.

Номінація «Золота тонна»: пам’ятний знак «Золота тонна» вручається за рекордні показники вантажообігу в історії стивідорних компаній, переробити не менше 1 млн тонн. За підсумками 2015 року встановили рекорди у своїй історії дев’ять українських стивідорних компаній з вантажообігом не менше 1 млн тонн.

Рекорд по вантажообігу в своїй історії встановило ДП «Бердянський морський торговельний порт», який перевалив в минулому році 4 285,6 тис. тонн, що на 43,4% більше, ніж в попередньому році.

Номінація «Темпи зростання-2015»: переможці в цій номінації визначалися залежно від темпів зростання вантажообігу (у відсотках) в 2015 році в порівнянні з попереднім роком серед 30 найбільших по вантажообігу стивідорних компаній. пропрацювали повні 2014-2015 роки, ДП «Бердянський морський торговельний порт», який наростив вантажообіг на 43,4%, посів друге місце в номінації «Темпи зростання-2015».

Номінація «Абсолютний ріст-2015»: в даній номінації відзначаються стивідорні компанії в залежності від абсолютного приросту вантажообігу за минулий рік.

ДП «Бердянський морський торговельний порт» другий рік поспіль займає третє місце, наростивши вантажообіг на 1297,6 тис. тонн.

Бердянський порт, другий рік працюючи в прифронтовій зоні, зміг показати рекордні показники вантажообігу за всю історію свого існування, переробивши на 1297,6 тис. тонн вантажів більше попереднього показника, і наростити обсяги перевалки на 43,4% в порівнянні з показниками попереднього року.

Керівник порту Микола Ільїн вважає, що колектив портовиків заслужив повагу колег по галузі своєю самовідданою і продуктивної роботою в дуже непростих умовах. «Своєю роботою ми показуємо, що державна форма власності в порту може бути ефективною, приносити дохід державі, поповнювати міський бюджет, виконувати важливі соціальні функції».

У 2015 році Бердянський морський торговельний порт вперше в своїй історії став лауреатом щорічної Національної морського рейтингу України в двох номінаціях, отримавши дві нагороди – «Абсолютний ріст-2014» і «Темпи зростання-2014».

Національний морський рейтинг України проводиться за підтримки Міністерства інфраструктури України і найбільш впливових профільних асоціацій – Асоціації портів України «Укрпорт», Асоціації «Союз портових операторів», Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Асоціації морських агентів України (АМАУ) і Міжнародної Асоціації судновласників Чорноморсько -Азовского басейну (BINSA).

Урочиста церемонія нагородження переможців Національного морського рейтингу України за підсумками 2015 пройшла в Одесі 31 березня.