СБУ спільно з ДП “БМТП” провели навчання в Бердянському порту

1Бердянський порт відноситься до об’єктів критичної інфраструктури, виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку і оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків, людських жертв. 20 березня Служба безпеки України спільно з адміністрацією ДП “БМТП” провели навчання — перевірялась оперативність реакції правоохоронців, рятувальників та організації евакуації портовиків на повідомлення про замінування адміністративної будівлі підприємства.

На прохідній до підприємства було закладено два пакети з умовною вибухівкою. Отримавши повідомлення, персонал управління ДП “БМТП” було евакуйовано через запасний вихід. Квартал, довкола порту, було оточено співробітниками поліції, які і встановлювали походження умовних вибухових пристроїв. Співробітники Бердянського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України оперативно відреагували на сигнал і вчасно прибули на місце пригоди.

Проведені навчання продемонстрували готовність відповідних служб оперативно відреагувати на ймовірну терористичну загрозу в Бердянському порту. За результатами експерименту визначено напрямки вдосконалення взаємодії правоохоронних органів, системи оповіщення порту щодо загроз терористичних актів.