Результати роботи ДП “БМТП” за 9 місяців

На розширених зборах трудового колективу обговорили підсумки роботи підприємства за 9 місяців та перспективи на наступні місяці та перший квартал 2019-го року.Zbory
За результатами роботи в третьому кварталі поточного року, підприємство спрацювало з прибутком понад 7 мільйонів гривень. Всього за 9 місяців поточного року вантажопереробка склала 716 тисяч тонн або 58% від запланованого показника. Основними причинами, які зумовили недовиконання плану стали проблеми із постачанням вантажів залізницею, затримка судів в Керч-Єнікальському каналі, відсутність робіт з днопоглиблення.
Враховуючи ці об’єктивні фактори вантажовласники переорієнтували частину продукції з портів Азовського моря до портів Чорноморського регіону.
Позитивним досягненням стало підписання угоди про перевантаження в Бердянському порту комплектуючих для Приморської ВЕС. Високий професіоналізм бердянських портовиків та якість виконаних робіт дозволила досягти домовленості про продовження співпраці по даному вантажу.
Придбання двох судо-навантажувальних машин дозволило відновити роботу з зерновими. Так, окрім вітрогенераторів, ДП “БМТП” опрацьовуватиме глину, зернові, а також ведуться перемовини щодо обробки імпортного вугілля.
Крім того, на зборах обговорили питання підвищення заробітної платні докерів. Існуючі дані та прогнозовані показники дозволили економістам прорахувати можливість збільшення оплати окремих видів робіт докерів на 10%. Встановлення фіксованого окладу, за словами голови профспілкового комітету Василя Гривко для даної категорії працівників – неможливо. Представники трудового колективу закликали керівництво не полишати дане питання, оскільки за таких умов відтік високваліфікованих кадрів може призвести до вкрай негативних наслідків.
З приводу перспективи переходу на неповний робочий тиждень, керівник підприємства Олександр Трощенков запевнив, що таке рішення буде ухвалено лише у випадку прогнозування збитків, до того ж керівництво порту веде перемовини щодо залучення додаткових вантажів. Також Олександр Трощенков повідомив, що незалежно від показників роботи в грудні, співробітники підприємства отримають премію до Нового року.