Підпрємство повертається на п’ятиденний робочий тиждень

Рада

З 2 квітня “Бердянський морський торговельний порт” переходить на повний робочий тиждень. Відповідне рішення ухвалили на засіданні ради підприємства, яке відбулось у середу, 28 березня. Згідно з прогнозами комерційного відділу на квітень, обсяги вантажів дозволяють підприємству отримати прибуток. Тому з’явилась можливість переходу на повний робочий тиждень.

Заступник директора з економіки Олександр Кліменков оприлюднив прогнозовані показники доходів та видатків підприємства. За його словами, в квітні “Бердянський морський торговельний порт” отримає 20 мільйонів гривень доходу, видатки складуть 18 мільйонів. Враховуючі прогнозовані показники з’явилась можливість переходу на 5-ти денний робочий тиждень.

Підсумовуючи, члени ради підприємства також наголосили, на необхідності дотримання режиму економії коштів. Зокрема, в.о. директора “БМТП” Олександр Трощенков підкреслив, що ухвалено рішення колегіально перевіряти актуальність та черговість закупівель для структурних підрозділів підприємства. Крім того, в квітні, за сприятливих погодних умов, буде відключено теплопостачання управління підприємства, що також позитивно позначиться на його фінансовому стані.