Промислова виставка та День відкритих дверей: порт прийняв активну участь в міських заходах до Дня міста

85eaadb12c96831e2dd8e8d0ba75e08b_L

Промислова виставка “Бердянськ-2017” відкрила чергу офіційних урочисть з нагоди Дня міста. Основні напрямки діяльності ДП “Бердянський морський торговельний порт”, підприємство презентувало на виставці. Для закріплення інформації, яка була відображена на стендах та презентаційних роликах, керівництво порту організувало День відкритих дверей на підприємстві. Одразу на вході до виставкової зали, відвідувачів зустрічав основний стенд із загальною інформацією про місто. На цій експозиції організатори ярмарки коротко охарактеризували ключові підприємтсва та установи міста, серед яких і Бердянський порт.

001

Промислові потужності, види вантажів, які обробляються в порту, показник роботи підприємства, трудовий колектив та особливості праці портовиків — про все це відвідувачі виставки могли дізнатись з виставкових стендів, промо роликів, буклетів та газети підприємства, які були представлені в експозиції ДП “БМТП”. За участь у виставці міський голова Володимир Чепурний відзначив трудовий колектив відповідним знаком-учасника.

002

На святкування Дня міста до Бердянська завітали делегації з міст-побратимів Ля-Сейну (Франція) та Бєльсько-Бяла (Польща). Разом з міським головою делегати завітали на День відкритих дверей в порту. Зі 190-ю річницею Бердянська Володимир Чепурний особисто привітав портовиків .

003

Грамотами та подяками Володимир Чепурний відзначив заступника начальника вантажного району Олександра Абрєєва, співробітника портофлоту Максима Цивірко, співробітника господарчої служби вантажного району Володимира Макієнко та помічника директора Владислава Гальченко. Трудовий колектив в особі в.о. директора Богдана Бабця Володимир Чепурний відзначив подякою.

Завідуючий музею БМТП Євген Денисов коротко розповів про основні віхи становлення і розвитку порту, а у виставковому центрі ознайомив з творчістю талановитих портовиків, членів їх сімей та пересічних бердянців. Експонати виставки справили приємне враження на делегацію і кожен із них залишив свої відгуки про експозицію у книзі відгуків та пропозицій.

На території порту делегати оглянули виробничі потужності порту, а керівник підприємства Богдан Бабець охарактеризував напрямки роботи державного порту.

Традиційно для Бердянська, в переддень Дня міста, в акваторії затоки представники мерії та порту, спільно з ветеранами опускають на воду вінку, таким чином вшановуючи память моряків-десантників, які в цьому місці підірвались на міні в 1943 році. Богдан Бабець та Володимир Чепурний, разом з ветеранами Другої світової Миколою Антоновичем Завальнюком та Григорієм Йосиповичем Разуманом вшанували пам’ять полеглих воїнів.