Порт придбав нову техніку

Погрузчик1

У понеділок, 21 грудня, керівник Бердянського морського торгового порту Микола Ільїн презентував перед журналістами два нових навантажувача Kalmar, придбаних портом на виконання програми технічного переозброєння підприємства.

Навантажувачі вантажопідйомністю до 18 тон придбані ДП «Бердянський морський торговельний порт» за 11,5 млн.грн за результатами тендеру, проведеного з дотриманням усіх вимог законодавства. Перевагу було віддано продукції всесвітньо відомого шведського виробника, а не китайським аналогам. Це дозволяє забезпечити економічність, високі експлуатаційні показники, довготривалу роботу обладнання, навчання персоналу, повноцінне сервісне обслуговування і гарантійний ремонт.

Нові навантажувачі зі змінним навісним обладнанням, малим радіусом розвороту, великою вантажопідйомністю дозволять прискорити проведення вантажно-розвантажувальних операцій, обробляти різні види вантажу, що зменшить час перебування суден біля причалів порту і збільшить його пропускну спроможність.

На виконання програми техпереозброєння портовики провели в 2015 році ремонт і реконструкцію залізничних колій і автомобільних доріг на території порту, ремонт кранового господарства. Наступні етапи програми, намічені на 2016 рік — глибока реконструкція і модернізація кранів, середній термін експлуатації яких в порту — 37 років, і будівництво зернового терміналу з навантажувальним вузлом, проектною потужністю перевалки до одного мільйона тонн зернових на рік.