Порт достроково виконав план травня

порт працює

Згідно оперативних даних, 28 травня, ДП “Бердянський морський торговельний порт” достроково виконало план вантажопереробки на місяць.

Планом на травень 2017-го року для ДП “БМТП” було передбачено перевалку вантажів в розмірі 165 тисяч тонн. Станом на 29-те травня державним портовим оператором вже перевалено 168 тис. 020 тонн. Тобто, в травні, завдяки злагодженій праці власників вантажі, українських залізничників та портовиків Бердянська, план підприємства буде перевиконано і Україна, як завжди в останні роки, отримає кошти до державного бюджету.

Зазначимо, що позитивна динаміка роботи підприємства спостерігається паралельно з безстроковою акцією протесту портовиків проти призначення Богдана Бабця в.о. директора “БМТП” та на підтримку звільненого наказом МІУ Миколи Ільїна. Тобто, акція протесту не позначається на показниках виробничої діяльності державного підприємства, як це намагаються представити окремі чиновники та заангажовані ними ЗМІ. Твердження про нібито непрацююче підприємство та завдані державі збитки є свідомою спробою дезінофрмацієъ керівництва держави.

Трудовий колектив “Бердянського морського торговельного порту” продовжує ефективно працювати на благо України та рідного міста.