На порядку денному – відновлення перевалки зернових та поглиблення співпраці з металургами

23423424

На спільному засіданні ради бригадирів з керівництвом ДП “Бердянський морський торговельний порт” обговорено показники роботи підприємства на поточний момент та визначені перспективи вантажопереробки до кінця року.

Участь в засіданні ради бригадирів взяв в.о. директора ДП “БМТП” Богдан Бабець. Оцінюючи перспективу роботи підприємства по номенклатурі вантажів, які обробляються державним портовим оператором, він підкреслив, що є реальна можливість відновлення роботи із зерновими. Обсяг їх перевалки до кінця року може сягнути одного мільйона тонн.

В той же час він наголосив, що для успішної роботи з новими клієнтами необхідно систематично підвищувати якість послуг, щоб бути конкурентноспроможними в порівнянні з іншими операторами, які працюють із зерновими вантажами.

В цьому році керівництво БМТП, у відповідь на диверсифікацію вантажопотоків в Україні у зв’язку із захопленням українських підприємств в окупованих районах Донецької області, поглибило співпрацю із металургійними комбінатами Маріуполя та Запоріжжя. За інформацією першого заступника директора Андрія Фіщенка, наразі тривають переговори про збільшення партій металопрокату виробництва “Запоріжсталі”.

Озвучені перспективи, нарівні з показниками останніх місяців, дозволять спрогнозувати, що державне підприємство впевнено працює над виконанням річного плану.