Міністерство інфраструктури України виступає за реалізацію концесійних проектів у портах України

Міністерство інфраструктури України виступає за реалізацію концесійних проектів у портах України. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян 16 серпня 2018 року під час зустрічі з першим заступником голови правління DP World Саїдом Аль-Зарі та бізнес-менеджером компанії Masdar Абдуллою Мухаммадом Заєдом.

Міністерство інфраструктури активно працює над реформуванням морського та портового сектору України: оновленням методики формування тарифів у портах, порядком компенсації інвестицій, внесених в стратегічні портові інфраструктури, спрощенням процедур контролю у пунктах пропуску через кордон, збільшенням портової інтермодальності.

Українська сторона зацікавлена у залученні іноземних інвестицій в транспортно-дорожній комплекс країни: до інфраструктури морських портів України, у будівництво та модернізацію автомобільних доріг на території України, електрифікації залізничних шляхів та розвиток високошвидкісного руху.

Володимир Омелян висловив сподівання на конструктивний діалог з інвесторами щодо практичних кроків у сфері розбудови інфраструктури морських портів України: «Я вірю, що ми втілимо разом із компанією DP World проект концесії порту Южний і це буде тільки початком. В Україні є багато можливостей для компанії DP World та інших інвесторів із ОАЄ. Світові компанії приносять світовий рівень до економіки країн, де вони працюють».

Представники компанії DP World висловили зацікавлення у створенні та розвитку логістичного парку у порту Южний та Одеському регіоні.