Мінінфраструктури сприятиме місцевим громадам у пошуку інвесторів

pivovarskiy

Міністерство інфраструктури України сприятиме місцевим громадам у вирішенні питань інвестування в   інфраструктурні проекти. Про це під час спілкування адміністративно-господарським активом Волинської області повідомив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

«Наприкінці минулого року Уряд розпочав бюджетну децентралізацію.У місцевих громад, із появою додаткових коштів, виникає можливість їх освоєння, зокрема інвестування в інфраструктуру. Мінінфраструктури, у разі наявності певних обмежень, сприятиме на Урядовому рівні їх вирішенню, щоб громади могли інвестувати у ті напрямки, які цікаві власне регіону», – зазначив Міністр.

Андрій Пивоварський зауважив, що у розрізі Міністерства на 2015 рік ключові завдання – створення акціонерного товариства «Українські залізниці», залучення інвестицій у розвиток портового господарства, акціонування Укрпошти, підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС.

Проте цьогоріч коштів у державному бюджеті на реалізацію інфраструктурних проектів, у тому числі й по дорожньому господарству, у загальнодержавному масштабі не передбачено. Саме тому Мінінфраструктури задля реалізації економічно вигідних для регіонів інфраструктурних ініціатив допомагатиме місцевій владі у пошуку інвесторів, переговорах з міжнародними організаціями та країнами-партнерами тощо.