“Метінвест” задоволений співробітництвом з ДП “БМТП”

делегація

Про це стало відомо з отриманного держстивідором листа за наслідками перевірки, яку здійснювала мобільна група представників міжнародної компанії “Метінвест” в портах-партнерах.

Зокрема, у відношені ДП “БМТП” у листі сказано, що стосовно “розміщення на складі квадратної заготовки, холодно- і гарячекатаної продукції, відкритого і критого зберігання до порту зауважень немає. За період після останнього відвідування порту в жовтні 2017 року, в порту досягнута вражаюча позитивна динаміка забезпечення збереження якості зберігається металопродукції. Всі зауваження, зроблені мобільною групою, були враховані, по ним були розроблені і затверджені доповнення до РТК, з персоналом порту була проведена роз’яснювальна робота. Крім цього під керівництвом порту регулярно проводяться «дні якості».

Найбільшого прогресу досягнуто в розміщенні г/к листа. Забруднення листа, що знаходиться на складі, залишками ватажів, що раніше перевозилися в вагонах, мінімальне – при розміщенні листа на складі бруд змітається. До розміщення листа зауважень немає”.

Також у звіті відзначається, що “значна частина х/к продукції розміщується в складі критого зберігання. До розміщення рулонів в критому складі – зауважень немає: “Пошкодження витків г/к рулонів, пошкодження упаковки х/к рулонів, обриви пакувальних стрічок, відклеєними ярлики на рулонах виробництва «Запоріжсталь», зустрічаються в одиничних випадках”.

Таким чином, стороннім аудитом знову підтверджено ретельність і професіоналізм роботи управлінського персоналу і колективу вантажного району ДП “БМТП”