Керівництво порту зустрілось з радою бригадирів

Рада бригадирів

В четвер, 16 червня, керівництво ДП “Бердянський морський торговельний порт” на чолі з Богданом Бабцем на розширеній раді бригадирів обговорило ситуацію на підприємстві з керівниками структурних одиниць вантажного району.

Учасники зустрічі приділили значну увагу перспективам зростання вантажапотоку.

- До кінця року є можливість залучити близько одного мільйона зернових вантажів, залишається лише зрозуміти чи зможемо ми їх вчасно обробити на існуючих виробничих потужностях, – зауважив в.о. директора порту Богдан Бабець.

Наразі він проводить перемовини з зернотрейдерами. Також є реальна перспектива збільшення обсягів перевалки металопрокату, наголосив у своєму виступі перший заступник директора Андрій Фіщенко.

На зустрічі з керівництвом підприємства докери порушили питання перспективи зростання їх заробітної платні. Така ймовірність вірогідна, однак остаточну відповідь можна буде дати за підсумками півріччя.

Щодо угоди між трудовим колективом та Богданом Бабцем, яку уклали на початку червня, за словами в.о. директора БМТП сторони виконують взяті на себе зобов’язання в повному обсязі.