Земснаряд «Меотида» прибув у Бердянський порт для проведення експлуатаційного днопоглиблення

Meotida

У п’ятницю, 15 червня, в Бердянський морський порт для проведення експлуатаційного днопоглиблення прибув земснаряд «Меотида». Почати роботи заплановано цього ж дня.

Судно було передислоковано з морського порту Маріуполь. Завданням «Меотиди» буде виконання днопоглиблювальних робіт на лімітуючій ділянці підхідного каналу до морського порту Бердянськ. Орієнтовний термін проведення робіт – червень-липень 2018 року.

З кінця грудня 2017 року судно «Меотида» виконувало роботи в Маріупольському порту. Обсяг робіт склав близько 145 тис. куб. м, що дозволило збільшити прохідну осадку в порту з 7,5 м до 7,7 м.

Нагадаємо, 29 травня АМПУ перезапустила в електронній системі державних закупівель Prozorro процедуру відкритих торгів на надання послуг з технічного обслуговування підхідних каналів і акваторій Бердянського і Маріупольського морських портів шляхом днопоглиблення.

Довідка. Самовідвізний трюмний землесос «Меотида» — власне днопоглиблювальне судно АМПУ, яке знаходиться на баланcі філії «Дельта-Лоцман». Призначений для виконання експлуатаційних і будівельних днопоглиблювальних робіт. Судно побудоване в 2010–2012 рр. компанією «Damen Shipyards Gorinchem» (Голландія). Розвантаження може виконуватися: на підводні звалища — через донні люки, на берегові гідровідвали — через пульпопровід, методом рефулювання «Rainbow» — через носове сопло.