Звернення Президента Асоціації портів України «УКРПОРТ» Крука Ю.Б. до Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б.

укрпорт

Шановний Володимире Борисовичу!

Згідно з інформацією трудового колективу ДП «Бердянський морський торговельний порт» (БМТП) – члена Асоціації портів України «Укрпорт» — 20 квітня 2017 року на території порту представниками Міністерства інфраструктури України у супроводі посадових осіб Запорізької обласної адміністрації та мерії м. Бердянськ було зроблено спробу провести процедуру публічного звільнення з посади виконуючого обов’язки директора БМТП М.І.Ільїна та оголошення наказу Міністерства інфраструктури України про призначення на цю посаду нового керівника.
Сьогоднішні події – це частина ланцюга дій проти М.І.Ільїна – високо кваліфікованого та досвідченого професіонала морської портової галузі, який майже все життя працює у Бердянському порту та є патріотом порту та міста Бердянськ.
Під його керівництвом порт успішно працює у складних умовах регіону, та є бюджетоутворюючим, рентабельним та стабільним держпідприємством, що забезпечує робочі місця та заробітну плату колективу працівників порту.
Високі економічні результати діяльності керованого М.І.Ільїним порту, довіра, яку висловили люди М.І.Ільїну, обравши його своїм представником у Запорізькій обласній раді, вимоги трудового колективу порту залишити їх керівника на посаді директора БМТП, свідчать про високий авторитет та повагу до М.І.Ільїна – члена Ради Асоціації «Укрпорт», голови профільного Комітету по взаємодії з суміжними видами транспорту, галузями промисловості, державними і громадськими організаціями Асоціації «Укрпорт», тими, хто з ним працює на протязі десятиліть.
Прикро, що з людиною так відданою справі всього свого життя поводяться таким чином – більш 10 місяців не призначають на посаду керівника порту, «витримуючи» його як виконуючого обов’язки, не зважаючи на те, що він пройшов усі передбачені нормативними документами процедури узгодження кваліфікаційною комісією Міністерства, та вийшов переможцем конкурсу на зайняття посади директора Бердянського морського торговельного порту.
Зовсім прикро, що по суті, за відстоювання інтересів очолюваного ним держпідприємства, розпочалася «кампанія» його обвинувачення та зняття з посади.
Асоціація «Укрпорт» категорично підтримує трудовий колектив Бердянського морського торговельного порту в оцінках кваліфікації, фахової придатності як керівника, патріотизму для міста, галузі та Бердянського порту М.І.Ільїна та в вимогах залишити його на займаній посаді, де він, у чому ми абсолютно впевнені, у співпраці з колективом принесе ще багато трудових досягнень Державі.
Просимо Вас, шановний Володимире Борисовичу, втрутитися в ситуацію, що є, на наш погляд, штучно створеною та не сприяє підвищенню авторитету діючої влади.
Додатково повідомляємо, що 07.04.2017 року Асоціація «Укрпорт» зверталась до Міністерства інфраструктури України з пропозицією розібратися з ситуацією у Бердянському морському торговельному порту та не допустити проти М.І.Ільїна дій, що не відповідають вимогам законодавства.

З повагою,

Президент Асоціації портів України «Укрпорт»,
народний депутат України 1994-2014 рр. Ю.Б.Крук