ДП “БМТП” створило парк навантажувачів Kalmar

DSC07071

   У п’ятницю, 6 квітня, завершився процес формування сучасного парку автонавантажувачів. До “Бердянського морського торговельного порту” надійшов черговий навантажувач цієї фірми. Відтепер парк техніки типу Kalmar складає шість одиниць.

   Автонавантажувачі марки Kalmar, в умовах існуючої специфіки номенклатури вантажів, з якими працює “Бердянський МТП”, суттєво пришвидшили обробку металопродукції державним портовим оператором. Металева продукція — один з основних вантажів, які на сьогодні перевантажуються БМТП. Підвищення оперативності завантаження суден має виключне значення для виконання взятих зобов’язань перед клієнтами державного підприємства.

   Починаючи з 2015-го, на виконання програми технічного оновлення, ДП “БМТП” із дотриманням всіх норм діючого законодавства закуповував по дві одиниці навантажувальної техніки. Вибір було зроблено на користь шведського бренду з репутацією виробника якісної та довговічної техніки, забезпеченої гарантією та кваліфікованим сервісом. Загальна вартість двох останніх навантажувачів склала близько 11 мільйонів гривень.