ДП “БМТП” розпочало обробку унікального в історії порту вантажу

DSC02524

Вперше в історії Бердянського порту, державний оператор опрацьовує негабаритний вантаж таких розмірів. У середу, 22-го серпня, до порту зайшло судно з комплектом лопастей для вітрової електростанції. Компанія General Electric постачає обладнання для Приморської вітрової електростанції, будівництвом якої займається компанія ДТЕК.

DSC02503

Специфіка роботи з таким вантажем полягає в тому, що портовики мають з філігранною точністю двома кранами одночасно та синхронно вивантажити з судна дорогоцінний вантаж довжиною понад 65 метрів, великою парусністю, до того ж розташований впритул до надбудов судна.

Будівництво вітрової електростанції в Запорізькій області, в Приморську — серйозна інвестиція в розвиток краю. Тож, процес розвантаження унікального вантажу зацікавив Голову Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, який разом з народними депутатами Олександром Пономарьовим та Сергієм Валентировим завітали в порт для ознайомлення зі специфікою роботи з даним вантажем.

href=”http://bmtport.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/DSC026761.png”>DSC026761

Користуючись нагодою керівник підприємства Олександр Трощенков особисто проінформував Голову Запорізької ОДА щодо проблем, які ускладнюють роботу державного стивідора. Костянтин Бриль обіцяв надати всебічну допомогу в правовому полі для вирішення конфлікту з одним із суб’єктів господарювання в Бердянському порту та сприяти у вирішенні інших питань.

DSC02703

Разом з делегацією високопосадовців до Бердянського порту завітав директор Приморської ВЕС Юрій Жабський, якого в повній мірі задовольнила якість та оперативність роботи бердянських портовиків, а також організаційні моменти складування коштовного вантажу.

За попередніми підсумками роботи з першим судном — бердянські портовики з поставленою задачею впорались на відмінно.