ДП “БМТП” поглиблює співробітництво з “Метінвестом”

делегація

ДП “БМТП” поглиблює співробітництво з “Метінвестом”

В середу, 16 травня, в ДП «БМТП» вібулась робоча нарада за участі представників державного стивідору та партнерів підприємства з компанії “Метінвест” — начальника служби вантажної та комерційної роботи на залізничному транспорті ПАТ “Запоріжсталь” Вадима Колесніка, начальника відділу експедування Маріупольскої філії ТОВ “Метінвест-Шиппінг” Сергія Свиридченка та директора ТОВ “ВРТК” Андрія Захарука.

Учасники наради розглянули поточні питання співробітництва, покращення технологічних процесів під час обробки металургійної продукції двох меткомбінатів в Бердянському порту. Гості оглянули виробничі потужності ДП “БМТП”: кранове господарство, складські теріторії та будівлі, іншу інфраструктуру підприємства.

- Ми постійно працюємо над удосконаленням виробничих процесів і задоволенням вимог наших партнерів. Такі зустрічі дуже корисні для цього, – прокоментував нараду в.о. заступника директора з експлуатації та логістики Сергій Онуфріенко.

- Такі наради — показник того, що наші стратегічні партнери з компаніі “Метінвест” зацікавлені в розвитку відносин з ДП “БМТП”. В наших спільних планах — збільшення вантажопотоків та номеклатури вантажів, прискорення їх обробки - повідомив в.о.директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков.