ДП “БМТП” переходить на неповний робочий тиждень

З 4-го грудня 2017 року ДП “БМТП” переходить на неповний чотирьохденний робочий тиждень. Відповідне рішення затвердила Рада порту виходячи з прогнозованих показників вантажообробки в грудні та очікуваних доходів.

За інформацією начальника служби комерційної діяльності та перспективного розвитку ДП “БМТП” Сергія Онуфрієнко вантажовідправники підтвердили на грудень 101 тисячу тонн вантажів. За номенклатурою це: 30 тисяч тонн зернових, 6 тис. тонн шроту; 8 400 тонн — металопродукція; 54 тис. тонн – глина; 3,5 — інші вантажі. За цих умов, за підсумками місяця, державне підприємство зазнає збитків приблизно на п’ять мільйонів гривень, – повідомив заступник директора з економіки Олександр Клименков.

Крім того, Олександр Клименков підкреслив, що в залежності від того, як буде відпрацьовано грудень, стане зрозуміло із сукупним фінансовим показником підприємства за квартал. За підсумками 2017 року підприємство буде однозначно прибутковим.

Враховуючи перехід на скорочений робочий тиждень, було прийнято рішення в заробітну плату листопада закласти премію, для покриття різниця в зарплатні за грудень. Таким чином, співробітники ДП “БМТП” до фіксованої ставки заробітної платні за листопад отримають 30% премії.