В 2020-му ДП “БМТП” перевантажить 157 комплектів вітроенергетичних установок

28.10.2019.

Реалізація будівництва проектів другої і третьої черг Запорізької ВЕС відбуватиметься через Бердянський морський торговельний порт. Відповідну інформацію офіційно підтвердили в компанії “Холлеман Україна”.

В 2020-му році заплановано будівництво другої і третьої черг Запорізької вітроелектростанції, зведення якої розпочали в поточному році. Реалізацією проектів займатиметься компанія “General Eleсtriс” спільно з “Холлеман Україна”. В рамках будівництва другої черги Запорізької ВЕС ДП “БМТП” опрацює 40 комплектів вітроенергетичних установок, третьої черги — 90 комплектів.

Початок реалізації обох проектів заплановано на березень 2020-го року. Нагадаємо, в поточному році ДП “БМТП” приймає і розміщує 27 комплектів для Запорізької ВЕС-1.

Плідна співпраця з “Холлеман Україна” та компанією “General Eleсtriс” триває другий рік. Партнери високо оцінили професіоналізм бердянських портовиків, що дозволило залучити на наступний рік рекордні 130 комплектів негабаритного вантажу.

– Компанія “Холлеман Україна” висловлює подяку Вам і всьому вашому колективу за професійний рівень виконання робіт при організації обробки негабаритного вантажу обладнання для вітроенергетики. Рівень Вашої роботи високо оцінено компанією “GE Renewable Energy” і було ухвалено рішення про продовження робіт через Бердянський морський порт, – йдеться в офіційному листі директора ТОВ “Холлеман Україна” Михайла Плесовських на адресу керівника ДП “БМТП” Олександра Трощенкова.

Крім того, зазначається, що окрім вищевказаних проектів, в компанії розглядають можливість подальшого поглиблення співпраці з державним портовим оператором.