В.о. директора ДП “БМТП” Олександр Трощенков: “Моє завдання – налагодити роботу підприємства”

009

У четвер, 22 березня, новопризначений в.о. директора зустрівся з трудовим колективом і розповів про своє бачення напрямків розвитку підприємства і відповів на запитання.

Олександр Арнольдович Трощенковдо цього протягом року виконував обов’язки директора ДП “Миколаївський морский торговельний порт”. З 5 березня працює в ДП “БМТП” на посаді першого заступника, а після звільнення Богдана Бабця за згодою сторін, МІУ призначило Олександра Трощенкова т. в.о. директора підприємства з 16 березня. Загальний стаж роботи новопризначеного виконуючого в.о. в морській галузі — 19 років. Йому передувала військова служба і робота в податковій інспекції.
На своїй першій зустрічі з трудовим колективом в якості першого керівника Трощенков О.А. зазначив, що залучити нові вантажі в порт швидко не вдасться. Тут уже склалася своя конкуренція серед приватних портових операторів. Отож, і давати голослівні обіцянки він не наважився. Основне завдання, яке поставило керівництво МІУ перед Олександром Трощенковим — налагодити ефективну роботу порту. Стосовно лобіювання приватних структур з Миколаєва, від чого застерігають бердянські портовики, мова, за його словами, не йде.
Щодо своєї кадрової політики Олександр Трощенков наголосив на прийнятті принципового рішення — в подальшій виробничій діяльності спиратися на власні сили трудового колективу. На зустрічі пролунало запитання, чи готовий виконати рішення суду Олександр Трощенков з приводу відновлення на посаді Миколи Ільїна? “Антагонізму не буде, — відповів новий виконуючий обов”язки керівника підприємства. — Як буде відповідне рішення міністерства — воно буде виконано”.
Голова профспілкового комітету підприємства Василь Гривко, підсумовуючи розмову на зборах, закликав колег ефективно працювати для виконання поставлених завдань.
Вл. інф.