“БМТП” отримав відзнаку як краще підприємство для працевлаштування

IMG_0757-2

В квітні відбувся конкурс на визначення кращого підприємства для працевлаштування в Бердянську. В категорії з чисельністю працюючих понад 1000 осіб за підсумками 2017-го року, кращим визнано Державне підприємство “Бердянський морський торговельний порт”. Урочисте нагородження переможців відбулось у вівторок, 22-го травня, на апаратній нараді при міському голові Бердянська.

На підприємстві здійснювались всі соціальні виплати та виконано всі зобов’язання, визначені Колективним трудовим договором між адміністрацією підприємства та профспілковою організацією. Портовики мають можливість отримувати компенсацію на відпочинок на б/в “Моряк”, для дітлахів компенсуються путівки в дитячі оздоровчі табори міста, співробітники порту мають змогу отримувати компенсацію за спортивні заняття в ФОК “Водник”.

Збереженння і гартування високих соціальних стандартів дозволяє ДП “БМТП” з року в рік перемагати в номінації з чисельністю працюючих понад 1000 чоловік і підтверджувати звання “Кращого підприємства для працевлаштування”.